MHK DEN GÖREV
MHK DEN GÖREV
30 Ekim Pazar saat 19:00 da oynanacak TFF 2 Lig   DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR  müsabakasında Ömer Murat ÜLGER gözlemci olarak görev yapacak.

30 Ekim Pazar saat 14:00 da oynanacak Bölgesel Lig  YOZGATSPOR 1959 FK - YOZGATSPOR 1959 FK  müsabakasında Ramazan KOCA gözlemci olarak görev yapacak.

30 Ekim Pazar saat 14:00 da oynanacak Bölgesel Lig  KAVAKLIDERESPOR - DEVREK BELEDİYESPOR  müsabakasında Ceyhun GÜRBÜZ gözlemci olarak görev yapacak.

30 Ekim Pazar saat 14:00 da oynanacak TFF 2 .Lig  ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ müsabakası  hakem Alim KANDEMİR yönetecek. Recep GÜNEŞ Yardımcı hakem olarak görev yapacak.

30 Ekim Pazar saat 19:00 da oynanacak TFF 2 .Lig  FETHİYESPOR - SARIYER  müsabakası hakem  Necati Selçuk ŞAHİN yönetecek. Furkan ULU Yardımcı hakem, Ramazan HAYMANA dördüncü hakem olarak görev yapacak.

30 Ekim Pazar saat 14:00 da oynanacak TFF 3 .Lig   NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR müsabakasında Hacı Mehmet EKMEKYERMEZ ve Ahmet ULU yardımcı hakem olarak görev yapacak.

30 Ekim Pazar saat 14:00 da oynanacak Bölgesel Lig  KIRIKKALE YAHŞİHANSPOR - YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR  müsabakasını Hakem Cemal Emre GÖMEÇ yönetecek. Turan ÇELİK ve Erkan KIRÇIL yardımcı hakem Hakan ÇAM dördüncü hakem olarak görev yapacak.

BAŞARILAR DİLERİZ
KAYSERİ İL HAKEM KURULU
TFFHGD KAYSERİ ŞUBESİ
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 45 kez görüntülendi.