BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 41.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 22.06.2024
Cumartesi
15:00
ARGINCIK 1 YOLSPOR

-
KAYSERİ ATLETİKSPOR

(H) UMUT ENES KAYA
U13 22.06.2024
Cumartesi
16:30
ARGINCIK 1 TALAS ANAYURT SK

-
MİSAFİR TAKIM ÇEKİLDİ TATİL EDİLDİ
KAYSERİ İDMANGÜCÜ

(H) ŞULE ÖZTÜRK
U11 22.06.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 1 A SAHASI GÜLTEPESPOR

-
ARGINCIKSPOR

(H) İSMAİL YERLİKAYA
U11 22.06.2024
Cumartesi
11:15
ARGINCIK 1 A SAHASI KAYSERİ ATLETİKSPOR

-
ZEKİ AKPARLARSPOR

(H) İSMAİL YERLİKAYA
U11 22.06.2024
Cumartesi
12:30
ARGINCIK 1 A SAHASI ŞEKERSPOR

-
GÜNEŞSPOR

(H) MUHAMMED EGE COŞKUN
U11 22.06.2024
Cumartesi
13:45
ARGINCIK 1 A SAHASI DEMİRSPOR

-
KAYSERİ İDMANGÜCÜ

(H) MUHAMMED EGE COŞKUN
U11 22.06.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 1B SAHASI TURANSPOR

3-0
ANADOLUGÜCÜ

Bu Maça Gitmedi

(H) ŞEVKİ DURSUN
U11 22.06.2024
Cumartesi
11:15
ARGINCIK 1B SAHASI KOCASİNAN BLD SPOR

-
ALSANCAKSPOR

(H) ŞEVKİ DURSUN
U11 22.06.2024
Cumartesi
12:30
ARGINCIK 1B SAHASI TALAS ANAYURT SK

5-0
YENİ KIRANARDISPOR

(H) ÇAĞRIHAN BOZKURT
U11 22.06.2024
Cumartesi
13:45
ARGINCIK 1B SAHASI TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

3-0
KILIÇASLAN YILDIZSPOR

(H) ÇAĞRIHAN BOZKURT
U13 22.06.2024
Cumartesi
13:45
ARGINCIK 2 ŞEKERSPOR

2-1
ZEKİ AKPARLARSPOR

(H) GÖKHAN MUTLU
U13 22.06.2024
Cumartesi
15:15
ARGINCIK 2 BAYRAKTARSPOR

3-1
GÜLTEPESPOR

(H) GÖKHAN MUTLU
U13 22.06.2024
Cumartesi
16:45
ARGINCIK 2 KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

2-6
KILIÇASLAN YILDIZSPOR

(H) DENİZ UMUT AYAYDIN
U11 22.06.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 2 NOLU A STADI YAVRU ASLAN

-
KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

(H) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U11 22.06.2024
Cumartesi
11:15
ARGINCIK 2 NOLU A STADI SPOR A.Ş

-
YOLSPOR

(H) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U11 22.06.2024
Cumartesi
12:30
ARGINCIK 2 NOLU A STADI FATİH YURT FK

-
HUNAT

(H) BERAT ÇİĞDEM
U11 22.06.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 2 NOLU B STADI MAZAKASPOR

6-2
YEŞİLSPOR

(H) BERAT ÇİĞDEM
U11 22.06.2024
Cumartesi
11:15
ARGINCIK 2 NOLU B STADI SUNGUR F.K.

1-1
BAYRAKTARSPOR

(H) İZZET SAÇMACI
U11 22.06.2024
Cumartesi
12:30
ARGINCIK 2 NOLU B STADI MONDİHOME KAYSERİSPOR

3-0
CUMA ULUÇAYSPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) İZZET SAÇMACI
U13 22.06.2024
Cumartesi
11:00
SÜMER 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR

-
İLBEYSPOR

(H) OSMAN DURMUŞ
U13 22.06.2024
Cumartesi
12:30
SÜMER 1 KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

-
MİMSİNSPOR

(H) ŞUAYIP ÜNAL
U13 22.06.2024
Cumartesi
14:00
SÜMER 1 SARIZ ANADOLUSPOR

4-1
ANADOLUGÜCÜ

(H) OZAN ERDOĞAN KÖSE
U13 22.06.2024
Cumartesi
15:30
SÜMER 1 KOCASİNAN BLD SPOR

-
ÜNSAL MAKİNA DOĞA GENÇLİK

(H) ALİ BİROL
U13 22.06.2024
Cumartesi
10:00
V. M. G SUNGUR F.K.

0-5
FATİH YURT FK

(H) SÜLEYMAN ASLANTAŞ
U13 22.06.2024
Cumartesi
11:30
V. M. G GAZİOSMANPAŞASPOR

0-6
HACILAR ERCİYES SK

(H) TOLGA MUMYAPAN
U13 22.06.2024
Cumartesi
13:00
V. M. G ÖZ ALPERENSPOR

-
TURANSPOR

(H) EMRE OKAN DOĞAN
U13 22.06.2024
Cumartesi
14:30
V. M. G GÜNEŞSPOR

4-0
ALSANCAKSPOR

(H) OĞUZHAN SEZER
U13 22.06.2024
Cumartesi
16:00
V. M. G TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

-
YENİ KIRANARDISPOR

(H) MUHAMMET İSA SAPMAZ
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:30
ARGINCIK 1 FEVZİ ÇAKMAKSPOR

-
YEŞİLSPOR

(H) ALİHAN ÇİRKİN
(Y) FATİH YILDIRIM
(Y) OZAN ERDOĞAN KÖSE
(G) SEVGİ ÇERÇİOĞLU
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
17:30
ARGINCIK 1 BAYRAKTARSPOR

-
YENİ MAH. YENİ UFUKLAR

(H) EBU TALHA RASİM KÖSE
(Y) FURKAN KOÇ
(Y) UMUT ENES KAYA
(G) ENGİN TAMUCA
U12 23.06.2024
Pazar
09:00
ARGINCIK 1 A SAHASI KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

-
KILIÇASLAN YILDIZSPOR

(H) YASİN ÇELİK
U12 23.06.2024
Pazar
10:15
ARGINCIK 1 A SAHASI BAYRAKTARSPOR

-
PALASSPOR

(H) YASİN ÇELİK
U12 23.06.2024
Pazar
11:30
ARGINCIK 1 A SAHASI KOCASİNAN BLD SPOR

-
YENİ KIRANARDISPOR

(H) MAHMUT KAAN AKKUŞ
U12 23.06.2024
Pazar
12:45
ARGINCIK 1 A SAHASI CUMA ULUÇAYSPOR

-
GÜNEŞSPOR

(H) MAHMUT KAAN AKKUŞ
U12 23.06.2024
Pazar
14:00
ARGINCIK 1 A SAHASI MONDİHOME KAYSERİSPOR

-
ŞEKERSPOR

(H) EFE ÇAĞATAY KOKU
U12 23.06.2024
Pazar
09:00
ARGINCIK 1B SAHASI MİMSİNSPOR

-
ERENKÖYSPOR

(H) OĞUZHAN SEZER
U12 23.06.2024
Pazar
10:15
ARGINCIK 1B SAHASI ARGINCIKSPOR

-
MAZAKASPOR

(H) OSMAN DURMUŞ
U12 23.06.2024
Pazar
11:30
ARGINCIK 1B SAHASI HACILAR ERCİYES SK

-
ÜNSAL MAKİNA DOĞA GENÇLİK

(H) ŞUAYIP ÜNAL
U12 23.06.2024
Pazar
12:45
ARGINCIK 1B SAHASI SUNGUR F.K.

-
DEVELİ 1954SPOR

(H) DENİZ UMUT AYAYDIN
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:30
ARGINCIK 2 KAFKASSPOR

-
YERKÖYSPOR

(H) ESAT SABUNCU
(Y) AHMET YILDIZ
(Y) SÜLEYMAN ASLANTAŞ
(G) UĞUR ALMAZ
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
17:30
ARGINCIK 2 SÜMERSPOR

-
DEMİRSPOR

(H) MUSTAFA UÇKAN
(Y) HAMZA YILDIZ
(Y) BUSE ÖZGÜL
(G) İSMAİL BENLİ
U12 23.06.2024
Pazar
10:00
ARGINCIK 2 NOLU A STADI ZEKİ AKPARLARSPOR

-
ALSANCAKSPOR

(H) İZZET SAÇMACI
U12 23.06.2024
Pazar
11:15
ARGINCIK 2 NOLU A STADI GAZİOSMANPAŞASPOR

-
KOCASİNAN YEMLİHASPOR

(H) BERAT ÇİĞDEM
U12 23.06.2024
Pazar
12:30
ARGINCIK 2 NOLU A STADI SARIZ ANADOLUSPOR

-
DEMİRSPOR

(H) ALİ BİROL
U12 23.06.2024
Pazar
13:45
ARGINCIK 2 NOLU A STADI TURANSPOR

-
FATİH YURT FK

(H) ALİ BİROL
U12 23.06.2024
Pazar
10:00
ARGINCIK 2 NOLU B STADI AKKIŞLA GENÇLİKSPOR

-
HUNAT

(H) EMRE OKAN DOĞAN
U12 23.06.2024
Pazar
11:15
ARGINCIK 2 NOLU B STADI KAYSERİ İDMANGÜCÜ

-
KAYSERİ ATLETİKSPOR

(H) ÇAĞRIHAN BOZKURT
U12 23.06.2024
Pazar
12:30
ARGINCIK 2 NOLU B STADI YOLSPOR

-
TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

(H) MUHAMMET İSA SAPMAZ
U12 23.06.2024
Pazar
13:45
ARGINCIK 2 NOLU B STADI ANADOLUGÜCÜ

-
SPOR A.Ş

(H) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:00
DEVELİ STADI YILDIRIM BEYAZIT ŞAFAKSPOR

-
ÖMÜRSPOR

(H) TOLGA SELVİ
(Y) MUSTAFA ÖZTÜRK
(Y) GÖKHAN MUTLU
(G) MUHAMMET KOCATEPE
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:00
FELAHİYE STADI BÜYÜK TORAMANSPOR

-
ANAYURT FİNAL

(H) CENK ULUÇINAR
(Y) KAZIM ENES CONA
(Y) AYKUT CEM BULUT
(G) DEMİREL YURTSEVENYENER
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:00
PINARBAŞI STADI PINARBAŞI BELEDİYESPOR

-
KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

(H) AHMET PAKIRCI
(Y) FURKAN SALTIK
(Y) TOLGA MUMYAPAN
(G) YUNUS ŞEHERLİ
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:00
SÜMER 1 YAVRU ASLAN

-
KALESPOR

(H) HAKAN ÇAM
(Y) İBRAHİM BAYRAM
(Y) YASİN EMRE CEYLAN
(G) ŞABAN ELBAŞI
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:30
V. M. G ANBAR KIZILIRMAKSPOR

-
SANAYİ ESNAF

(H) ADEM BARIŞ MACİT
(Y) SELAHATTİN AK
(Y) MUHAMMED EGE COŞKUN
(G) ÜNAL ADIGÜZEL
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
17:30
V. M. G GÜNEŞLİ GENÇLİKSPOR

-
AKKIŞLA GENÇLİKSPOR

(H) HARUN SOYEŞİK
(Y) GÖKTÜRK SEVEN
(Y) ŞEVKİ DURSUN
(G) MEHMET DEMİR
U13 24.06.2024
Pazartesi
15:00
ERKİLET 1 TURANSPOR

-
ŞEKERSPOR

(H) ALİ BİROL
U13 24.06.2024
Pazartesi
16:30
ERKİLET 1 HACILAR ERCİYES SK

-
ÖZ ALPERENSPOR

(H) UMUT ENES KAYA
U13 24.06.2024
Pazartesi
18:00
ERKİLET 1 FATİH YURT FK

-
GÜNEŞSPOR

(H) SÜLEYMAN ASLANTAŞ
U13 24.06.2024
Pazartesi
13:30
ERKİLET 2 MİMSİNSPOR

-
HUNAT

(H) MAHMUT KAAN AKKUŞ
U13 24.06.2024
Pazartesi
15:00
ERKİLET 2 ZEKİ AKPARLARSPOR

-
BAŞAKPINAR

(H) EFE ÇAĞATAY KOKU
U13 24.06.2024
Pazartesi
16:30
ERKİLET 2 CUMA ULUÇAYSPOR

-
GAZİOSMANPAŞASPOR

(H) İZZET SAÇMACI
U13 24.06.2024
Pazartesi
18:00
ERKİLET 2 KAYSERİ ATLETİKSPOR

-
KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

(H) MUHAMMET İSA SAPMAZ
U13 24.06.2024
Pazartesi
10:30
SÜMER 1 ANADOLUGÜCÜ

-
MAZAKASPOR

(H) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U13 24.06.2024
Pazartesi
12:00
SÜMER 1 İLBEYSPOR

-
SARIZ ANADOLUSPOR

(H) MUHAMMED EGE COŞKUN
U13 24.06.2024
Pazartesi
13:30
SÜMER 1 KILIÇASLAN YILDIZSPOR

-
DEMİRSPOR

(H) DENİZ UMUT AYAYDIN
U13 24.06.2024
Pazartesi
15:00
SÜMER 1 KAYSERİ İDMANGÜCÜ

-
SUNGUR F.K.

(H) OZAN ERDOĞAN KÖSE
U13 24.06.2024
Pazartesi
13:30
V. M. G ÜNSAL MAKİNA DOĞA GENÇLİK

-
YOLSPOR

(H) TOLGA MUMYAPAN
U13 24.06.2024
Pazartesi
15:00
V. M. G YENİ KIRANARDISPOR

-
BAYRAKTARSPOR

(H) OĞUZHAN SEZER
U13 24.06.2024
Pazartesi
16:30
V. M. G ALSANCAKSPOR

-
TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

(H) OSMAN DURMUŞ
U13 24.06.2024
Pazartesi
18:00
V. M. G GÜLTEPESPOR

-
TALAS ANAYURT SK

(H) GÖKHAN MUTLU
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 22.06.2024
Cumartesi
15:00
ARGINCIK 1 YOLSPOR

-
KAYSERİ ATLETİKSPOR

(H) UMUT ENES KAYA
U13 22.06.2024
Cumartesi
16:30
ARGINCIK 1 TALAS ANAYURT SK

-
MİSAFİR TAKIM ÇEKİLDİ TATİL EDİLDİ
KAYSERİ İDMANGÜCÜ

(H) ŞULE ÖZTÜRK
U11 22.06.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 1 A SAHASI GÜLTEPESPOR

-
ARGINCIKSPOR

(H) İSMAİL YERLİKAYA
U11 22.06.2024
Cumartesi
11:15
ARGINCIK 1 A SAHASI KAYSERİ ATLETİKSPOR

-
ZEKİ AKPARLARSPOR

(H) İSMAİL YERLİKAYA
U11 22.06.2024
Cumartesi
12:30
ARGINCIK 1 A SAHASI ŞEKERSPOR

-
GÜNEŞSPOR

(H) MUHAMMED EGE COŞKUN
U11 22.06.2024
Cumartesi
13:45
ARGINCIK 1 A SAHASI DEMİRSPOR

-
KAYSERİ İDMANGÜCÜ

(H) MUHAMMED EGE COŞKUN
U11 22.06.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 1B SAHASI TURANSPOR

3-0
ANADOLUGÜCÜ

Bu Maça Gitmedi

(H) ŞEVKİ DURSUN
U11 22.06.2024
Cumartesi
11:15
ARGINCIK 1B SAHASI KOCASİNAN BLD SPOR

-
ALSANCAKSPOR

(H) ŞEVKİ DURSUN
U11 22.06.2024
Cumartesi
12:30
ARGINCIK 1B SAHASI TALAS ANAYURT SK

5-0
YENİ KIRANARDISPOR

(H) ÇAĞRIHAN BOZKURT
U11 22.06.2024
Cumartesi
13:45
ARGINCIK 1B SAHASI TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

3-0
KILIÇASLAN YILDIZSPOR

(H) ÇAĞRIHAN BOZKURT
U13 22.06.2024
Cumartesi
13:45
ARGINCIK 2 ŞEKERSPOR

2-1
ZEKİ AKPARLARSPOR

(H) GÖKHAN MUTLU
U13 22.06.2024
Cumartesi
15:15
ARGINCIK 2 BAYRAKTARSPOR

3-1
GÜLTEPESPOR

(H) GÖKHAN MUTLU
U13 22.06.2024
Cumartesi
16:45
ARGINCIK 2 KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

2-6
KILIÇASLAN YILDIZSPOR

(H) DENİZ UMUT AYAYDIN
U11 22.06.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 2 NOLU A STADI YAVRU ASLAN

-
KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

(H) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U11 22.06.2024
Cumartesi
11:15
ARGINCIK 2 NOLU A STADI SPOR A.Ş

-
YOLSPOR

(H) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U11 22.06.2024
Cumartesi
12:30
ARGINCIK 2 NOLU A STADI FATİH YURT FK

-
HUNAT

(H) BERAT ÇİĞDEM
U11 22.06.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 2 NOLU B STADI MAZAKASPOR

6-2
YEŞİLSPOR

(H) BERAT ÇİĞDEM
U11 22.06.2024
Cumartesi
11:15
ARGINCIK 2 NOLU B STADI SUNGUR F.K.

1-1
BAYRAKTARSPOR

(H) İZZET SAÇMACI
U11 22.06.2024
Cumartesi
12:30
ARGINCIK 2 NOLU B STADI MONDİHOME KAYSERİSPOR

3-0
CUMA ULUÇAYSPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) İZZET SAÇMACI
U13 22.06.2024
Cumartesi
11:00
SÜMER 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR

-
İLBEYSPOR

(H) OSMAN DURMUŞ
U13 22.06.2024
Cumartesi
12:30
SÜMER 1 KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

-
MİMSİNSPOR

(H) ŞUAYIP ÜNAL
U13 22.06.2024
Cumartesi
14:00
SÜMER 1 SARIZ ANADOLUSPOR

4-1
ANADOLUGÜCÜ

(H) OZAN ERDOĞAN KÖSE
U13 22.06.2024
Cumartesi
15:30
SÜMER 1 KOCASİNAN BLD SPOR

-
ÜNSAL MAKİNA DOĞA GENÇLİK

(H) ALİ BİROL
U13 22.06.2024
Cumartesi
10:00
V. M. G SUNGUR F.K.

0-5
FATİH YURT FK

(H) SÜLEYMAN ASLANTAŞ
U13 22.06.2024
Cumartesi
11:30
V. M. G GAZİOSMANPAŞASPOR

0-6
HACILAR ERCİYES SK

(H) TOLGA MUMYAPAN
U13 22.06.2024
Cumartesi
13:00
V. M. G ÖZ ALPERENSPOR

-
TURANSPOR

(H) EMRE OKAN DOĞAN
U13 22.06.2024
Cumartesi
14:30
V. M. G GÜNEŞSPOR

4-0
ALSANCAKSPOR

(H) OĞUZHAN SEZER
U13 22.06.2024
Cumartesi
16:00
V. M. G TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

-
YENİ KIRANARDISPOR

(H) MUHAMMET İSA SAPMAZ
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:30
ARGINCIK 1 FEVZİ ÇAKMAKSPOR

-
YEŞİLSPOR

(H) ALİHAN ÇİRKİN
(Y) FATİH YILDIRIM
(Y) OZAN ERDOĞAN KÖSE
(G) SEVGİ ÇERÇİOĞLU
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
17:30
ARGINCIK 1 BAYRAKTARSPOR

-
YENİ MAH. YENİ UFUKLAR

(H) EBU TALHA RASİM KÖSE
(Y) FURKAN KOÇ
(Y) UMUT ENES KAYA
(G) ENGİN TAMUCA
U12 23.06.2024
Pazar
09:00
ARGINCIK 1 A SAHASI KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

-
KILIÇASLAN YILDIZSPOR

(H) YASİN ÇELİK
U12 23.06.2024
Pazar
10:15
ARGINCIK 1 A SAHASI BAYRAKTARSPOR

-
PALASSPOR

(H) YASİN ÇELİK
U12 23.06.2024
Pazar
11:30
ARGINCIK 1 A SAHASI KOCASİNAN BLD SPOR

-
YENİ KIRANARDISPOR

(H) MAHMUT KAAN AKKUŞ
U12 23.06.2024
Pazar
12:45
ARGINCIK 1 A SAHASI CUMA ULUÇAYSPOR

-
GÜNEŞSPOR

(H) MAHMUT KAAN AKKUŞ
U12 23.06.2024
Pazar
14:00
ARGINCIK 1 A SAHASI MONDİHOME KAYSERİSPOR

-
ŞEKERSPOR

(H) EFE ÇAĞATAY KOKU
U12 23.06.2024
Pazar
09:00
ARGINCIK 1B SAHASI MİMSİNSPOR

-
ERENKÖYSPOR

(H) OĞUZHAN SEZER
U12 23.06.2024
Pazar
10:15
ARGINCIK 1B SAHASI ARGINCIKSPOR

-
MAZAKASPOR

(H) OSMAN DURMUŞ
U12 23.06.2024
Pazar
11:30
ARGINCIK 1B SAHASI HACILAR ERCİYES SK

-
ÜNSAL MAKİNA DOĞA GENÇLİK

(H) ŞUAYIP ÜNAL
U12 23.06.2024
Pazar
12:45
ARGINCIK 1B SAHASI SUNGUR F.K.

-
DEVELİ 1954SPOR

(H) DENİZ UMUT AYAYDIN
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:30
ARGINCIK 2 KAFKASSPOR

-
YERKÖYSPOR

(H) ESAT SABUNCU
(Y) AHMET YILDIZ
(Y) SÜLEYMAN ASLANTAŞ
(G) UĞUR ALMAZ
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
17:30
ARGINCIK 2 SÜMERSPOR

-
DEMİRSPOR

(H) MUSTAFA UÇKAN
(Y) HAMZA YILDIZ
(Y) BUSE ÖZGÜL
(G) İSMAİL BENLİ
U12 23.06.2024
Pazar
10:00
ARGINCIK 2 NOLU A STADI ZEKİ AKPARLARSPOR

-
ALSANCAKSPOR

(H) İZZET SAÇMACI
U12 23.06.2024
Pazar
11:15
ARGINCIK 2 NOLU A STADI GAZİOSMANPAŞASPOR

-
KOCASİNAN YEMLİHASPOR

(H) BERAT ÇİĞDEM
U12 23.06.2024
Pazar
12:30
ARGINCIK 2 NOLU A STADI SARIZ ANADOLUSPOR

-
DEMİRSPOR

(H) ALİ BİROL
U12 23.06.2024
Pazar
13:45
ARGINCIK 2 NOLU A STADI TURANSPOR

-
FATİH YURT FK

(H) ALİ BİROL
U12 23.06.2024
Pazar
10:00
ARGINCIK 2 NOLU B STADI AKKIŞLA GENÇLİKSPOR

-
HUNAT

(H) EMRE OKAN DOĞAN
U12 23.06.2024
Pazar
11:15
ARGINCIK 2 NOLU B STADI KAYSERİ İDMANGÜCÜ

-
KAYSERİ ATLETİKSPOR

(H) ÇAĞRIHAN BOZKURT
U12 23.06.2024
Pazar
12:30
ARGINCIK 2 NOLU B STADI YOLSPOR

-
TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

(H) MUHAMMET İSA SAPMAZ
U12 23.06.2024
Pazar
13:45
ARGINCIK 2 NOLU B STADI ANADOLUGÜCÜ

-
SPOR A.Ş

(H) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:00
DEVELİ STADI YILDIRIM BEYAZIT ŞAFAKSPOR

-
ÖMÜRSPOR

(H) TOLGA SELVİ
(Y) MUSTAFA ÖZTÜRK
(Y) GÖKHAN MUTLU
(G) MUHAMMET KOCATEPE
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:00
FELAHİYE STADI BÜYÜK TORAMANSPOR

-
ANAYURT FİNAL

(H) CENK ULUÇINAR
(Y) KAZIM ENES CONA
(Y) AYKUT CEM BULUT
(G) DEMİREL YURTSEVENYENER
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:00
PINARBAŞI STADI PINARBAŞI BELEDİYESPOR

-
KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

(H) AHMET PAKIRCI
(Y) FURKAN SALTIK
(Y) TOLGA MUMYAPAN
(G) YUNUS ŞEHERLİ
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:00
SÜMER 1 YAVRU ASLAN

-
KALESPOR

(H) HAKAN ÇAM
(Y) İBRAHİM BAYRAM
(Y) YASİN EMRE CEYLAN
(G) ŞABAN ELBAŞI
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:30
V. M. G ANBAR KIZILIRMAKSPOR

-
SANAYİ ESNAF

(H) ADEM BARIŞ MACİT
(Y) SELAHATTİN AK
(Y) MUHAMMED EGE COŞKUN
(G) ÜNAL ADIGÜZEL
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
17:30
V. M. G GÜNEŞLİ GENÇLİKSPOR

-
AKKIŞLA GENÇLİKSPOR

(H) HARUN SOYEŞİK
(Y) GÖKTÜRK SEVEN
(Y) ŞEVKİ DURSUN
(G) MEHMET DEMİR
U13 24.06.2024
Pazartesi
15:00
ERKİLET 1 TURANSPOR

-
ŞEKERSPOR

(H) ALİ BİROL
U13 24.06.2024
Pazartesi
16:30
ERKİLET 1 HACILAR ERCİYES SK

-
ÖZ ALPERENSPOR

(H) UMUT ENES KAYA
U13 24.06.2024
Pazartesi
18:00
ERKİLET 1 FATİH YURT FK

-
GÜNEŞSPOR

(H) SÜLEYMAN ASLANTAŞ
U13 24.06.2024
Pazartesi
13:30
ERKİLET 2 MİMSİNSPOR

-
HUNAT

(H) MAHMUT KAAN AKKUŞ
U13 24.06.2024
Pazartesi
15:00
ERKİLET 2 ZEKİ AKPARLARSPOR

-
BAŞAKPINAR

(H) EFE ÇAĞATAY KOKU
U13 24.06.2024
Pazartesi
16:30
ERKİLET 2 CUMA ULUÇAYSPOR

-
GAZİOSMANPAŞASPOR

(H) İZZET SAÇMACI
U13 24.06.2024
Pazartesi
18:00
ERKİLET 2 KAYSERİ ATLETİKSPOR

-
KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

(H) MUHAMMET İSA SAPMAZ
U13 24.06.2024
Pazartesi
10:30
SÜMER 1 ANADOLUGÜCÜ

-
MAZAKASPOR

(H) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U13 24.06.2024
Pazartesi
12:00
SÜMER 1 İLBEYSPOR

-
SARIZ ANADOLUSPOR

(H) MUHAMMED EGE COŞKUN
U13 24.06.2024
Pazartesi
13:30
SÜMER 1 KILIÇASLAN YILDIZSPOR

-
DEMİRSPOR

(H) DENİZ UMUT AYAYDIN
U13 24.06.2024
Pazartesi
15:00
SÜMER 1 KAYSERİ İDMANGÜCÜ

-
SUNGUR F.K.

(H) OZAN ERDOĞAN KÖSE
U13 24.06.2024
Pazartesi
13:30
V. M. G ÜNSAL MAKİNA DOĞA GENÇLİK

-
YOLSPOR

(H) TOLGA MUMYAPAN
U13 24.06.2024
Pazartesi
15:00
V. M. G YENİ KIRANARDISPOR

-
BAYRAKTARSPOR

(H) OĞUZHAN SEZER
U13 24.06.2024
Pazartesi
16:30
V. M. G ALSANCAKSPOR

-
TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

(H) OSMAN DURMUŞ
U13 24.06.2024
Pazartesi
18:00
V. M. G GÜLTEPESPOR

-
TALAS ANAYURT SK

(H) GÖKHAN MUTLU
2.AMATÖR LİGİ - 17.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:30
ARGINCIK 1 FEVZİ ÇAKMAKSPOR

-
YEŞİLSPOR

ALİHAN ÇİRKİN
FATİH YILDIRIM
OZAN ERDOĞAN KÖSE
SEVGİ ÇERÇİOĞLU
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
17:30
ARGINCIK 1 BAYRAKTARSPOR

-
YENİ MAH. YENİ UFUKLAR

EBU TALHA RASİM KÖSE
FURKAN KOÇ
UMUT ENES KAYA
ENGİN TAMUCA
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:30
ARGINCIK 2 KAFKASSPOR

-
YERKÖYSPOR

ESAT SABUNCU
AHMET YILDIZ
SÜLEYMAN ASLANTAŞ
UĞUR ALMAZ
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
17:30
ARGINCIK 2 SÜMERSPOR

-
DEMİRSPOR

MUSTAFA UÇKAN
HAMZA YILDIZ
BUSE ÖZGÜL
İSMAİL BENLİ
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:00
DEVELİ STADI YILDIRIM BEYAZIT ŞAFAKSPOR

-
ÖMÜRSPOR

TOLGA SELVİ
MUSTAFA ÖZTÜRK
GÖKHAN MUTLU
MUHAMMET KOCATEPE
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:00
FELAHİYE STADI BÜYÜK TORAMANSPOR

-
ANAYURT FİNAL

CENK ULUÇINAR
KAZIM ENES CONA
AYKUT CEM BULUT
DEMİREL YURTSEVENYENER
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:00
PINARBAŞI STADI PINARBAŞI BELEDİYESPOR

-
KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

AHMET PAKIRCI
FURKAN SALTIK
TOLGA MUMYAPAN
YUNUS ŞEHERLİ
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:00
SÜMER 1 YAVRU ASLAN

-
KALESPOR

HAKAN ÇAM
İBRAHİM BAYRAM
YASİN EMRE CEYLAN
ŞABAN ELBAŞI
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
15:30
V. M. G ANBAR KIZILIRMAKSPOR

-
SANAYİ ESNAF

ADEM BARIŞ MACİT
SELAHATTİN AK
MUHAMMED EGE COŞKUN
ÜNAL ADIGÜZEL
2.AMATÖR 23.06.2024
Pazar
17:30
V. M. G GÜNEŞLİ GENÇLİKSPOR

-
AKKIŞLA GENÇLİKSPOR

HARUN SOYEŞİK
GÖKTÜRK SEVEN
ŞEVKİ DURSUN
MEHMET DEMİR
U13 LİGİ - 8.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 22.06.2024
Cumartesi
15:00
ARGINCIK 1 YOLSPOR

-
KAYSERİ ATLETİKSPOR

UMUT ENES KAYA
U13 22.06.2024
Cumartesi
16:30
ARGINCIK 1 TALAS ANAYURT SK

-
MİSAFİR TAKIM ÇEKİLDİ TATİL EDİLDİ
KAYSERİ İDMANGÜCÜ

ŞULE ÖZTÜRK
U13 22.06.2024
Cumartesi
13:45
ARGINCIK 2 ŞEKERSPOR

2-1
ZEKİ AKPARLARSPOR

GÖKHAN MUTLU
U13 22.06.2024
Cumartesi
15:15
ARGINCIK 2 BAYRAKTARSPOR

3-1
GÜLTEPESPOR

GÖKHAN MUTLU
U13 22.06.2024
Cumartesi
16:45
ARGINCIK 2 KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

2-6
KILIÇASLAN YILDIZSPOR

DENİZ UMUT AYAYDIN
U13 22.06.2024
Cumartesi
11:00
SÜMER 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR

-
İLBEYSPOR

OSMAN DURMUŞ
U13 22.06.2024
Cumartesi
12:30
SÜMER 1 KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

-
MİMSİNSPOR

ŞUAYIP ÜNAL
U13 22.06.2024
Cumartesi
14:00
SÜMER 1 SARIZ ANADOLUSPOR

4-1
ANADOLUGÜCÜ

OZAN ERDOĞAN KÖSE
U13 22.06.2024
Cumartesi
15:30
SÜMER 1 KOCASİNAN BLD SPOR

-
ÜNSAL MAKİNA DOĞA GENÇLİK

ALİ BİROL
U13 22.06.2024
Cumartesi
10:00
V. M. G SUNGUR F.K.

0-5
FATİH YURT FK

SÜLEYMAN ASLANTAŞ
U13 22.06.2024
Cumartesi
11:30
V. M. G GAZİOSMANPAŞASPOR

0-6
HACILAR ERCİYES SK

TOLGA MUMYAPAN
U13 22.06.2024
Cumartesi
13:00
V. M. G ÖZ ALPERENSPOR

-
TURANSPOR

EMRE OKAN DOĞAN
U13 22.06.2024
Cumartesi
14:30
V. M. G GÜNEŞSPOR

4-0
ALSANCAKSPOR

OĞUZHAN SEZER
U13 22.06.2024
Cumartesi
16:00
V. M. G TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

-
YENİ KIRANARDISPOR

MUHAMMET İSA SAPMAZ
U13 LİGİ - 9.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 24.06.2024
Pazartesi
15:00
ERKİLET 1 TURANSPOR

-
ŞEKERSPOR

ALİ BİROL
U13 24.06.2024
Pazartesi
16:30
ERKİLET 1 HACILAR ERCİYES SK

-
ÖZ ALPERENSPOR

UMUT ENES KAYA
U13 24.06.2024
Pazartesi
18:00
ERKİLET 1 FATİH YURT FK

-
GÜNEŞSPOR

SÜLEYMAN ASLANTAŞ
U13 24.06.2024
Pazartesi
13:30
ERKİLET 2 MİMSİNSPOR

-
HUNAT

MAHMUT KAAN AKKUŞ
U13 24.06.2024
Pazartesi
15:00
ERKİLET 2 ZEKİ AKPARLARSPOR

-
BAŞAKPINAR

EFE ÇAĞATAY KOKU
U13 24.06.2024
Pazartesi
16:30
ERKİLET 2 CUMA ULUÇAYSPOR

-
GAZİOSMANPAŞASPOR

İZZET SAÇMACI
U13 24.06.2024
Pazartesi
18:00
ERKİLET 2 KAYSERİ ATLETİKSPOR

-
KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

MUHAMMET İSA SAPMAZ
U13 24.06.2024
Pazartesi
10:30
SÜMER 1 ANADOLUGÜCÜ

-
MAZAKASPOR

DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U13 24.06.2024
Pazartesi
12:00
SÜMER 1 İLBEYSPOR

-
SARIZ ANADOLUSPOR

MUHAMMED EGE COŞKUN
U13 24.06.2024
Pazartesi
13:30
SÜMER 1 KILIÇASLAN YILDIZSPOR

-
DEMİRSPOR

DENİZ UMUT AYAYDIN
U13 24.06.2024
Pazartesi
15:00
SÜMER 1 KAYSERİ İDMANGÜCÜ

-
SUNGUR F.K.

OZAN ERDOĞAN KÖSE
U13 24.06.2024
Pazartesi
13:30
V. M. G ÜNSAL MAKİNA DOĞA GENÇLİK

-
YOLSPOR

TOLGA MUMYAPAN
U13 24.06.2024
Pazartesi
15:00
V. M. G YENİ KIRANARDISPOR

-
BAYRAKTARSPOR

OĞUZHAN SEZER
U13 24.06.2024
Pazartesi
16:30
V. M. G ALSANCAKSPOR

-
TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

OSMAN DURMUŞ
U13 24.06.2024
Pazartesi
18:00
V. M. G GÜLTEPESPOR

-
TALAS ANAYURT SK

GÖKHAN MUTLU
U12 LİGİ - 10.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 23.06.2024
Pazar
09:00
ARGINCIK 1 A SAHASI KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

-
KILIÇASLAN YILDIZSPOR

YASİN ÇELİK
U12 23.06.2024
Pazar
10:15
ARGINCIK 1 A SAHASI BAYRAKTARSPOR

-
PALASSPOR

YASİN ÇELİK
U12 23.06.2024
Pazar
11:30
ARGINCIK 1 A SAHASI KOCASİNAN BLD SPOR

-
YENİ KIRANARDISPOR

MAHMUT KAAN AKKUŞ
U12 23.06.2024
Pazar
12:45
ARGINCIK 1 A SAHASI CUMA ULUÇAYSPOR

-
GÜNEŞSPOR

MAHMUT KAAN AKKUŞ
U12 23.06.2024
Pazar
14:00
ARGINCIK 1 A SAHASI MONDİHOME KAYSERİSPOR

-
ŞEKERSPOR

EFE ÇAĞATAY KOKU
U12 23.06.2024
Pazar
09:00
ARGINCIK 1B SAHASI MİMSİNSPOR

-
ERENKÖYSPOR

OĞUZHAN SEZER
U12 23.06.2024
Pazar
10:15
ARGINCIK 1B SAHASI ARGINCIKSPOR

-
MAZAKASPOR

OSMAN DURMUŞ
U12 23.06.2024
Pazar
11:30
ARGINCIK 1B SAHASI HACILAR ERCİYES SK

-
ÜNSAL MAKİNA DOĞA GENÇLİK

ŞUAYIP ÜNAL
U12 23.06.2024
Pazar
12:45
ARGINCIK 1B SAHASI SUNGUR F.K.

-
DEVELİ 1954SPOR

DENİZ UMUT AYAYDIN
U12 23.06.2024
Pazar
10:00
ARGINCIK 2 NOLU A STADI ZEKİ AKPARLARSPOR

-
ALSANCAKSPOR

İZZET SAÇMACI
U12 23.06.2024
Pazar
11:15
ARGINCIK 2 NOLU A STADI GAZİOSMANPAŞASPOR

-
KOCASİNAN YEMLİHASPOR

BERAT ÇİĞDEM
U12 23.06.2024
Pazar
12:30
ARGINCIK 2 NOLU A STADI SARIZ ANADOLUSPOR

-
DEMİRSPOR

ALİ BİROL
U12 23.06.2024
Pazar
13:45
ARGINCIK 2 NOLU A STADI TURANSPOR

-
FATİH YURT FK

ALİ BİROL
U12 23.06.2024
Pazar
10:00
ARGINCIK 2 NOLU B STADI AKKIŞLA GENÇLİKSPOR

-
HUNAT

EMRE OKAN DOĞAN
U12 23.06.2024
Pazar
11:15
ARGINCIK 2 NOLU B STADI KAYSERİ İDMANGÜCÜ

-
KAYSERİ ATLETİKSPOR

ÇAĞRIHAN BOZKURT
U12 23.06.2024
Pazar
12:30
ARGINCIK 2 NOLU B STADI YOLSPOR

-
TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

MUHAMMET İSA SAPMAZ
U12 23.06.2024
Pazar
13:45
ARGINCIK 2 NOLU B STADI ANADOLUGÜCÜ

-
SPOR A.Ş

DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U11 LİGİ - 9.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 22.06.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 1 A SAHASI GÜLTEPESPOR

-
ARGINCIKSPOR

İSMAİL YERLİKAYA
U11 22.06.2024
Cumartesi
11:15
ARGINCIK 1 A SAHASI KAYSERİ ATLETİKSPOR

-
ZEKİ AKPARLARSPOR

İSMAİL YERLİKAYA
U11 22.06.2024
Cumartesi
12:30
ARGINCIK 1 A SAHASI ŞEKERSPOR

-
GÜNEŞSPOR

MUHAMMED EGE COŞKUN
U11 22.06.2024
Cumartesi
13:45
ARGINCIK 1 A SAHASI DEMİRSPOR

-
KAYSERİ İDMANGÜCÜ

MUHAMMED EGE COŞKUN
U11 22.06.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 1B SAHASI TURANSPOR

3-0
ANADOLUGÜCÜ

Bu Maça Gitmedi

ŞEVKİ DURSUN
U11 22.06.2024
Cumartesi
11:15
ARGINCIK 1B SAHASI KOCASİNAN BLD SPOR

-
ALSANCAKSPOR

ŞEVKİ DURSUN
U11 22.06.2024
Cumartesi
12:30
ARGINCIK 1B SAHASI TALAS ANAYURT SK

5-0
YENİ KIRANARDISPOR

ÇAĞRIHAN BOZKURT
U11 22.06.2024
Cumartesi
13:45
ARGINCIK 1B SAHASI TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

3-0
KILIÇASLAN YILDIZSPOR

ÇAĞRIHAN BOZKURT
U11 22.06.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 2 NOLU A STADI YAVRU ASLAN

-
KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U11 22.06.2024
Cumartesi
11:15
ARGINCIK 2 NOLU A STADI SPOR A.Ş

-
YOLSPOR

DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U11 22.06.2024
Cumartesi
12:30
ARGINCIK 2 NOLU A STADI FATİH YURT FK

-
HUNAT

BERAT ÇİĞDEM
U11 22.06.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 2 NOLU B STADI MAZAKASPOR

6-2
YEŞİLSPOR

BERAT ÇİĞDEM