Atatürk
TFF DEN GÖREV
TFF DEN GÖREV

9 Nisan Cumartesi saat 15:00 da oynanacak TFF 2. Lig SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - SOMASPOR  müsabakasında Ömer Murat ÜLGER  gözlemci olarak  görev yapacak.


 

10 Nisan Pazar saat 15:00 da oynanacak TFF 3. Lig NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR müsabakasında Fahri AKSOY  gözlemci olarak  görev yapacak.


 

10 Nisan Pazar saat 14:00 oynanacak Bölgesel Amatör Lig ABDULVAHABİGAZİSPOR - SUVERMEZ KAPADOKYA SPOR müsabakasında Ceyhun GÜRBÜZ gözlemci olarak görev yapacak.


 

10 Nisan Pazar saat 14:00 oynanacak Bölgesel Amatör Lig PÜTÜRGE BLD.SPOR - İMAMAĞA SPOR müsabakasında Ramazan KOCA gözlemci olarak görev yapacak.


 

9 Nisan Cumartesi saat 15:00 da oynanacak TFF 2 . Lig PAZARSPOR - TARSUS İDMAN YURDU müsabakasında Alim KANDEMİR hakem olarak  görev yapacak.


 

10 Nisan Pazar saat 15:00 da oynanacak TFF 2 . Lig ANKARA DEMİRSPOR  - KIRŞEHİR BELEDİYE SPORmüsabakasında Mehmet KURU yardımcı hakem  olarak  görev yapacak.


 

10 Nisan Pazar saat 15:00 da oynanacak TFF 3 . Lig ESENLER EROKSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.  müsabakasında Ali ETLİKCİ ve Halit KARACABAY yardımcı hakem, Ramazan HAYMANA dördüncü hakem  olarak  görev yapacak.


 

10 Nisan Pazar saat 15:00 da oynanacak TFF 3 . Lig ELAZIĞSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş. müsabakasında Cem Eray EŞMEKAYA dördüncü hakem  olarak  görev yapacak.


 

10 Nisan Pazar saat 15:00 da oynanacak TFF 3 . Lig HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - BITEXEN DÜZCESPOR müsabakasında Cemal Emre GÖMEÇ dördüncü hakem  olarak  görev yapacak.


 

10 Nisan Pazar saat 14:00 oynanacak Bölgesel Amatör Lig BOYABAT 1868 SPOR - ERBAA GENÇLİK SPOR müsabakasında İbrahim ÇOLAK  yardımcı hakem, Burak ALTINEL dördüncü hakem görev yapacak.


 

10 Nisan Pazar saat 14:00 oynanacak Bölgesel Amatör Lig MERZİFONSPOR - ATAKUM BELEDİYESPORmüsabakasında Turan ÇELİK ve Erkan KIRÇIL yardımcı hakem olarak görev yapacak.


 

KAYSERİ İL HAKEM KURULU

TFFHGD KAYSERİ ŞUBESİ


Bu haber bugün 5 kez, genel toplamda 251 kez görüntülendi.